Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, Starogard GdańskiGŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie projektów umów, związanych zakresem funkcjonowania Działu Pozyskiwania Licencji oraz weryfikacja dokumentów pod względem prawnym,

  • Analiza obowiązującego prawa w zakresie związanym z obszarem Pozyskiwania Licencji,

  • Udział w projektach prowadzonych przez Dział Pozyskiwania Licencji,

  • Negocjacje umów,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym słownictwa prawnego,

  • Dobra znajomość prawa cywilnego (mile widziana znajomość prawa farmaceutycznego),

  • Umiejętność jasnego formułowania i prezentowania ocen prawnych, umiejętności negocjacyjne,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej,

  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciekawe wyzwania,

  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie posiłków, karta MultiSport, kafeteria MyBenefit, pakiet relokacyjny),

  • Szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych.

Job details
Occupation field:
Education field:
Law
Work experience:
Work experience is not required
Required skills:
Legal studies
Date of expiry:
Link for more information:

We are the largest Polish manufacturer of pharmaceuticals and a leader of the Polish pharmaceutical market. We actively operate in the markets of Central and Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia. For over 80 years, we have been trusted by patients, healthcare professionals and business partners alike. We are among the top 20 generic drug manufacturers in the world. In Polpharma… Find out more