Job offer description

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych
  • Udział w optymalizacji procesów technologicznych
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
  • Wyjaśnianie przyczyn niezgodności jakościowych oraz opracowanie związanej z tym dokumentacji
  • Uczestniczenie w różnorodnych, innowacyjnych projektach
  • Realizacja zadań związanych z transferami technologii
  • Przygotowywanie zestawieńdanych do receptur systemowych
  • Opiniowanie planów walidacji dla procesów wytwarzania.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja, wielozadaniowość i zaangażowanie w pracę,
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport).
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

We are the largest Polish manufacturer of pharmaceuticals and a leader of the Polish pharmaceutical market. We actively operate in the markets of Central and Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia. For over 80 years, we have been trusted by patients, healthcare professionals and business partners alike. We are among the top 20 generic drug manufacturers in the world. In Polpharma… Find out more