Job offer description

Uzņēmums: HCI LATVIA, SIA

Autovadītāja apliecības: B vadītāja apliecība

Alga bruto: 1400 - 2000 EUR

Vakances Nr.: 210408-52

Darba vietas adrese: LATVIJA, Cenu pag., Ozolnieku nov.

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Ražošana

Aktuāla līdz: 16.06.2021

Pieteikto vietu skaits: 5

Aicinām pievienoties mūsu komandai

MĒBEĻU GALDNIEKU - MONTIERI

Handcrafted Interior Latvia ir jauns un mūsdienīgs uzņēmums, kurš 2020. gadā saņēmis “Gazelle award 2020” kā viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem Dānijā. Ražojam korpusa mēbeles Dānijas un Zviedrijas klientiem. Koncentrējamies uz skaistu dabīgā koka dizainu un pievēršam uzmanību detaļām. Aicinām darbā mēbeļu montieri. Darba pienākumos ietilpst komandējumi uz Dāniju un mēbeļu uzstādīšana objektos.

Darba pienākumi:

  • Uzstādīt mēbeles vadoties pēc tehniskās dokumentācijas;
  • Punktualitāte un atbildība pret darba pienākumiem.

Prasības kandidātiem:

  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Iepriekšēja pieredze korpusa mēbeļu uzstādīšanā;
  • Vēlama tehniskā domāšana un izpratne par mēbeļu ražošanas procesiem;
  • Spēja strādāt stresa situācijās un rast risinājumus;
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta par sava darba rezultātu;
  • Vēlme augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus;
  • Tehnisko nodrošinājumu;
  • Draudzīgu kolektīvu;
  • Darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālas izaugsmes iespējas.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: hcilat@gmail.com

Uzziņas pa tālruni Nr. 26326126 vai 29869644

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more