Job offer description

Elhivatott vagy a logisztikai pálya iránt? Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, de váltani szeretnél? Stabil, hosszútávú munkát keresel, ahol kihívást jelentő feladatokkal gazdagíthatod a karriered? Jelentkezz lelkes csapatunkba! Partnerünk részére Operatív Logisztikai Koordinátor kollégát keresünk Székesfehérvárra!

Feladatok:

  • A gyártás megfelelő logisztikai kiszolgálásának koordinálása
  • A logisztikai folyamatok kialakítása, karbantartása a gyártóüzem területén
  • A készletek folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás a logisztikai szolgáltató és az üzem között
  • Kapcsolattartás a projektcsapattal, a gyártással és a felsővezetéssel

Elvárások:

  • Tapasztalat integrált vállalatirányítási rendszer kezelésében
  • 1-3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Komplex problémák felimerése, megértése és a folyamatok, megoldások meghatározása
  • Angol és német társalgási szintű ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete (World, Excel, Power point)

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér: br. 450 000 - 475 000 Ft/ hó   + br. 50 000 Ft cafeteria / hó), céges laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos képzések

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen, vagy a 06-70-434-3951-es telefonszámon!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az AIDe-Hungary Kft., illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon. Cégünk olyan iparágban, mint a légiközlekedés vetette meg alapjait, speciális légiközlekedési ismeretekkel rendelkezünk, ismerjük az iparág sajátosságit, munkaköröket, és az ehhez szükséges munkavállalókkal szembeni elvárásokat. A mai napig is ezen a területen specialistának számítunk. … Find out more