Job offer description

Fejlődésre, kihívásokra vágysz? Szeretnél egy nemzetközi csapatban dolgozni? Szeretsz másoknak segíteni és embereket koordinálni? Jelentkezz most!

Feladatok:

  • Ügyfelek segítése a megrendelt csomagok lekövetésében az adott IT rendszerben
  • Futárok koordinálása és támogatása probléma esetén
  • Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása IT jellegű kérdésekkel kapcsolatban
  • Ügyfelek informálása a weboldal használatában és a megrendelés létrehozásában
  • Logisztikai információk továbbítása

Elvárások:

  • folyékony angol és német nyelvtudás
  • kitűnő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • ügyfélbarát  munkavégzés

Amit kínálunk:

  • normál munkaidő
  • belső tréningek, karrier lehetőségek
  • átlagon felüli juttatási csomag
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Fluent
  • German
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Trenkwalder is the largest staffing service company in Hungary. We are able to provide fast, accurate and cost effective services to our partners due to our great number of staff. We know everyone in the market and we have 25 years of experience in labour recruitment and employment. We are familiar with every industry, profession, position and form of employment, and we know the best… Find out more