Job offer description

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie.

OBOWIĄZKI:

  • Stały kontakt z pracownikami tymczasowymi z Ukrainy
  • Zarządzanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów z pracownikami (całodobowa dyspozycyjność telefoniczna w sytuacjach awaryjnych)
  • Pomoc w adaptacji i zakwaterowaniu
  • Odebranie i zawiezienie pracowników na miejsce zakwaterowania po ich przyjeździe do Polski
  • Wyszukiwanie i wyposażanie mieszkań przed przyjazdem pracowników
  • Wsparcie pracowników w miejscu pracy
  • Tłumaczenie zasad pracy i instrukcji stanowiskowych
  • Rekrutacja kandydatów z Ukrainy
  • Współpraca z partnerami z Ukrainy
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, sprawdzanie ich poprawności oraz uzupełnianie braków
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busa – warunek konieczny
  • Mile widziani studenci
  • Znajomość tematyki uzyskiwania przez cudzoziemców pozwoleń na pracę w Polsce
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Pełna dyspozycyjność
  • Systematyczność
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z pośrednictwem pracy z Ukrainy do Polski

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 2000 zł netto z dodatkowym systemem premiowym
  • Możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Dodatkowe benefity (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, karta multisport)
  • Możliwość pozyskania karty pobytu (dla cudzoziemców)
  • Pomoc w zakwaterowaniu dla osób spoza Opola

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny. http://projektancikariery.pl/oferta-pracy-aplikacja/?oferta=2799

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji:

tel. +48 664303029 lub e-mail: rekrutacje@projektancikariery.pl

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją… Find out more