Job offer description

Uzņēmums: Kompānija "LAS-1" , SIA

Alga bruto: 900 - 2000 EUR

Vakances Nr.: 210415-133

Darba vietas adrese: LATVIJA, Pildas iela 14, Rīga

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Darbības joma: Ražošana

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 16.07.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

KOMPĀNIJA LAS-1, SIA

Aicina darbā KONSTRUKTORS (214121)

Prasības:

- Augstāka izglītība mašīnbūvē,

- Teicamas zināšanas darbā ar AutoCad un SolidWorks,

- Darba pieredze specialitātē vismaz 5 gadus.

Pienākumi:

Vadītāja pienākumi:

mezglu un izstrādājumu daļu projektēšanas un stiprības aprēķini, uzdevumu izsniegšana mezglu un izstrādājumu projektēšanai, darba projekta dokumentācijas ieviešanas kontrole, izsniegtās dokumentācijas izgatavošanas kontrole ražošanā, administratīvais darbs.

Interesants darbs, kas saistīts ar mašīnu un aprīkojuma izveidi, kas darbojas lidostās.

Mēs piedāvājam:

- pastāvīgais darbs

- labi darba nosacījumi

- Darba atalgojums –

  No 900 līdz 2000,- Eur (bruto)

CV sūtīt uz e-pastu: sergej.kovalov@las1.lv

Tel. +371-22083304

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more