Partner sites:EURES

Konstrukciós mérnök (Székesfehérvár, Fejér megye)

by:  STX Horseboxes Kft.

The job offer is available for the following event:

Egyedi termék gyártó cég keres székesfehérvári felépítmény gyártó üzemébe

Konstrukciós mérnök kollégát

Feladatok:

  • Hegesztett acélszerkezetek tervezése
  • Hidraulikus, pneumatikus, elektromos mozgató mechanizmusok tervezése
  • Gépészeti elemek tervezése
  • Gyártástámogatás

Elvárások:

  • Min. 5 év tapasztalat gépészeti konstrukcióban
  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma
  • 3D tervező szoftver ismerete (Solidworks előny)
  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség
  • Képesség csapatmunkára
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Részvétel sok területet érintő, különleges prémium termék fejlesztésében
  • Folyamatos kihívások az egyedi terméknek köszönhetően
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség

Jobs that may interest you

Területhez tartozó karbantartási terv elkészítésben való részvétel, karbantartás végrehajtatása, ellenőrzése - Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése - Megelőző és tervezett karbantartási feladatok elvégzése, optimalizálása - Hibaelhárító karbantartási feladatok elvégzése - Saját és műszakos munkatársak szakmai támogatása, oktatása, fejlesztése - A karbantartói csapattal való szoros együttműködés - Kapcsolttartás a beszállítókkal - Dokumentációk készítése, követése, gondozása TPM szerint - Gépátvételek lebonyolításában... Read more