Job offer description

PIENĀKUMI:

  • pārbaudīt pasažieriem braukšanas dokumentus;
  • pārdot biļetes, izmantojot mobilo kases aparātu;
  • uzraudzīt kārtību vagonos;
  • noformē ikdienas atskaites par pārdotajām biļetēm.

PRASĪBAS:

  • vēlme un iespēja strādāt maiņu darbu (komandējumi līdz pat 12 naktīm mēnesī);
  • pieredze klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • atvērtība komunikācijā latviešu un krievu valodā;
  • valsts valodas zināšanas B1 pakāpe, vai izglītība, kas iegūta valsts valodā.

PIEDĀVĀJAM:

  • apmācības, darbu uzsākot;
  • mēneša algu 800-1000.- Eur mēnesī bruto, atkarībā no darba apjoma un darba izpildes kvalitātes;
  • izaugsmes iespējas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • darba uzsākšanas vietu: Rīga.
Attachments
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums ar stabilām korporatīvajām vērtībām un sociālo atbildību, kas sniedz videi draudzīgus iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumus pa dzelzceļu un veic ritošā sastāva remontu. Pateicoties darbinieku ieguldījumam, uzņēmums nodrošina augstu vilcienu kustības precizitāti, pārvietošanās drošību un pakalpojuma kvalitāti, ko… Find out more