Partner sites:EURESELA

Konduktors kontrolieris

by:  Pasažieru vilciens AS

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

PIENĀKUMI:

  • pārbaudīt pasažieriem braukšanas dokumentus;
  • pārdot biļetes, izmantojot mobilo kases aparātu;
  • uzraudzīt kārtību vagonos;
  • noformē ikdienas atskaites par pārdotajām biļetēm.

PRASĪBAS:

  • vēlme un iespēja strādāt maiņu darbu (komandējumi līdz pat 12 naktīm mēnesī);
  • pieredze klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • atvērtība komunikācijā latviešu un krievu valodā;
  • valsts valodas zināšanas B1 pakāpe, vai izglītība, kas iegūta valsts valodā.

PIEDĀVĀJAM:

  • apmācības, darbu uzsākot;
  • mēneša algu 800-1000.- Eur mēnesī bruto, atkarībā no darba apjoma un darba izpildes kvalitātes;
  • izaugsmes iespējas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • darba uzsākšanas vietu: Rīga.
This job has expired
EOJD