Partner sites:EURESELA

Kokybės kontrolės vadybininkas (-ė)

by:  VILVI Group

The job offer is available for the following event:

Darbo pobūdis

  • Produkcijos, žaliavos kokybės kontrolė;
  • RVASVT sistemos užtikrinimas, analizė ir atnaujinimas;
  • Klientų skundų analizė, iškilusių problemų sprendimas;
  • Vidinių auditų vykdymas bei bendradarbiavimas su išorinį auditą vykdančiomis šalimis;
  • Dalyvavimas įmonės veiklos procesų kūrime bei koordinavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (maisto pramonės, maisto saugos, veterinarijos ar biochemijos srityse);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Darbo patirtis maisto saugos ir vadybos srityje.

Mes jums siūlome

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą.

Jobs that may interest you

Laboratorijos vedėjas (-a) (Tauragėje)

Offered by:  VILVI Group
Workplace: Lithuania
Darbo pobūdis Laboratorijos darbo organizavimas ir valdymas; Tyrimų metodikų adaptavimas; Laboratorinių tyrimų vykdymo organizavimas. Reikalavimai Aukštasis išsilavinimas; Vadovaujamo darbo patirtis; Užsienio kalbų (anglų / rusų) mokėjimas; Panašaus darbo patirtis (būtų privalumas). Mes jums siūlome Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą Read more
Darbo pobūdis: Įrenginių prevencinė priežiūra, jų diagnostika, gedimų analizė Įrenginių patikimumo didinimas Aptarnavimo sistemos tobulinimas Techninės pagalbos gamybos darbuotojams ir technikams teikimas Techninių įrenginių priežiūros ir remonto organizavimas ir vykdymas Kasdieninių mechanikos skyriaus darbų organizavimas Reikalavimai darbuotojui: Aukštasis išsilavinimas mechanikos inžinerijos srityje Ne mažiau 2 metų darbo patirtis panašioje pozicijoje gamybinėje įmonėje Privalumas – darbo patirtis su gamybiniais įrenginiais, jų... Read more
EOJD