Job offer description

Darba apraksts

SIA Laft Hyttebygg ir viens no vadošajiem koka guļbaļķu un karkasa māju būvniecības uzņēmumiem Skandināvijas valstīs, ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi un augsta līmeņa kvalitāti un reputāciju.  Pieaugot būvniecības apjomam, kolektīvs aicina pievienoties:

KOKA ĒKU CELTNIEKUS darbam Skandināvijas valstīs

Pienākumi:

  • Ēku būvniecība Norvēģijā un Zviedrijā no pamatiem līdz atslēgai (regulāri komandējum).

Mēs sagaidām un novērtēsim:

  • Spēju patstāvīgi veikt montāžas darbus būvniecības objektos;
  • Spēju precīzi pildīt pienākumus saskaņā ar darba vadītāja norādījumiem;
  • Vēlmi un spēju darboties komandā;
  • Gatavību mācīties un patstāvīgi sevi pilnveidot;
  • Vidējo vai vidējo profesionālā izglītība;
  • Pieredzi celtniecības vai montāžas darbu veikšanā ar koka ēkām;
  • Angļu valodas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt uzņēmuma objektos Skandināvijā visa gada garumā;
  • Uzņēmuma apmaksātus dzīvošanas apstākļus, ceļa un transporta izdevumus;
  • Kvalitatīvu un paša izvēlētu darba apģērbu un darba aizsardzības līdzekļus un apdrošināšanu;
  • Iespēju atpūsties pēc katra objekta pabeigšanas;
  • Darbam nepieciešamo instrumentu nodrošinājumu;
  • Atalgojumu mēnesī – 2400 - 2600 EUR (NETO) mēnesī.

Ja Tevi uzrunā mūsu piedāvājums, sūti CV un īsu pieteikuma vēstuli ar norādi “Ēku celtnieks” uz e-pastu: latlaft@latlaft.lv

Kontakttālrunis: +371 65071105.

Informējam, ka sazināsimies tikai ar pretendentiem, kuri tiks iekļauti otrajā atlases kārtā.

Valsts valodas prasme: Pamata līmeņa 2.pakāpe (A2)

Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Alga bruto: 3400 - 3700 EUR

Vakances Nr.: 210511-3

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Laft Hyttebygg"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Ogres nov.

Kontaktpersona: latlaft@latlaft.lv, 65071105

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 10.06.2021

Pieteikto vietu skaits: 4

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Fair
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more