Job offer description

Amennyiben szeretne egy professzionális, aktív és nyitott szemléletű, szakmai környezetet biztosító szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozzon hozzánk az alábbi munkakörben:

Finance Sales Kft.

Kihelyezett banki ügyintéző

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Már érettségivel is tud velünk dolgozni
  • Banki végzettség hiányában díjtalan, államilag elismert szakképesítést kap tőlünk
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról
  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk
  • Nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg önmagát, tisztelettel bánunk egymással
  • Sikereivel, szakmai tudásával a karrierjét folyamatosan fejlesztheti

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Egy csapat részeként, szakmai vezetők támogatása mellett megismeri és megtanulja termékeinket, szolgáltatásainkat
  • Az egyedülálló kedvezményre jogosító kártyát bemutatja és szakszerűen tájékoztatja ügyfeleinket
  • Ajánlatot készít, és ha ügyes megköti a szerződést
  • Segítséget nyújt az ügyfelek számára a banki aktivitásuk fokozásában, termékhasználatuk bővítésében
  • Szerződéseket köt, hiteldossziékat állít össze
  • Ügyfélkapcsolatokat épít és ápol
  • Napi, heti riportokat készít

Mit nyújtson nekünk, hogy felvételt nyerjen hozzánk?

  • Legyen érettségije
  • Felhasználói szinten ismerje a számítógépet
  • Ne riadjon vissza egy banki program kezelésének megtanulásától
  • Kommunikáljon érthetően, teremtsen könnyen kapcsolatot
  • Meggyőző, dinamikus személyisége legyen
  • Érezzen rá vagy tudja, mire van szüksége az ügyfélnek

Előnnyel indul, ha:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Banki/pénzügyi végzettsége van vagy MNB hatósági bizonyítvánnyal rendelkezik (hiánya nem kizáró)

Küldje el önéletrajzát a pozsgai.henriett@prohuman.hu e-mail címre, hogy bemutathassuk Önnek a munkakört!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

This company tries to find workforce for companies and factories. We try to help for the people to find a the most suitable job. Find out more