Job offer description

Miejsce pracy: Zimna Wódka/gm. Ujazd

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy pracowników w czasie zmiany produkcyjnej, zapewnienia przestrzegania przepisów, instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy,
  • układanie grafików, podział zadań pomiędzy pracownikami na zmianie,
  • organizacja procesu wdrażania pracowników na stanowisku pracy: szkolenia BHP, instrukatż stanowiskowy, szkolenie na stanowisku pracy, analiza kompetencji (matrycy kompetencji), analiza potrzeb szkoleniowych zespołu i organizacja wymaganych szkoleń, monitorowanie absencji pracowniczych, analiza wypadków przy pracy, w tym podejmowanie działań prewencyjnych,
  • koordynowanie procesu produkcyjnego: realizacja planu produkcyjnego, wydajności i jakości produkcji,
  • monitorowanie sprawności maszyn i urzadzęń produkcyjnych, przestrzeganie standardów produkcyjnych,
  • utrzymanie porządku, czystości w podległym obszarze, zarządzanie pracami serwisowymi;

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej - min 3 lata; praktyczne doświadczenie w kierowaniu zmianą produkcyjną

Umiejętności:

  • znajomość środowiska pracy wg. metod 5S oraz Lean, TPM
  •  znajomość procesów produkcyjnych,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn CNC,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy zmianowej
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejetność dzielenia się wiedzą
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • znajomość MS Office (Excel),
  • znajomość SAP mile widziana

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze,
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Sposób aplikowania:

CV proszę wysłać na adres: praca@ifa-group.com, podając w tytule wiadomości: Kierownik Zmiany.

     Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662”).

Informujemy, że Administratorem danych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8.Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy,

że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Polish
  • Good
Date of expiry:
Link for more information:

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. W związku z dalszym rozwojem firmy uruchamiamy zakład w Polsce – gm Ujazd, województwo opolskie. W IFA Powertrain Polska będziemy produkować m.in… Find out more