Job offer description

KAROSSZÉRIA LAKATOS

Logisztikai szolgáltatások területén, Magyarországon piacvezető partnerünk a Waberer's International Nyrt. számára keresünk karosszéria lakatos munkatársakat!

FELADATOK

  • Tehergépjárművek és pótkocsik karosszériájának teljes körű javítása;
  • Kisebb fényezési, világítási ill. ponyva javítási feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK

  • Karosszéria lakatos bizonyítvány megléte;
  • Legalább egy éves szakmai tapasztalat;
  • Két műszakos munkarend vállalása;
  • Fizikai terhelhetőség (közepes szintű fizikai megterheléssel járó munka!);
  • Erkölcsi bizonyítvány.

ELŐNY

  • Tehergépjárművel karosszériájának javításában szerzett tapasztalat;
  • C,E kategóriás jogosítvány.

KEZDÉS

30 napon belül

MUNKAIDŐ

06:00-14:20/14:20-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat:

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest - XXIII. ker.

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Karosszéria lakatos

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:

About company