Job offer description

Feladatok:

  • PLC vezérelt termelő berendezések, gépek, üzemzavar elhárítása, javítása, felújítási feladatok ellátása
  • Tervezett karbantartási munkák elvégzése
  • A berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, növelése
  • Karbantartási tervek folyamatos átvizsgálása és a szükséges módosításokra javaslattétel
  • Gépátvételek, üzembe helyezések támogatása, hiányosságok feltárása
  • Együttműködés a gépkezelőkkel, és kapcsolódó területekkel
  • Elemzések, kimutatásokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség, villanyszerelői szakképesítés vagy erősáramú berendezés kezelő végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (gyártó/termelő vállalatnál előny)
  • Precíz, proaktív, csapatorientált munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Amit cserébe nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag (cafeteria, bónusz, étkezés biztosítása, céges buszok vagy utazási költségtámogatás)
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség egy rendkívül magasan automatizált, high-tech munkakörnyezetben
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Lokáció: Gyöngyöshalász

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Required skills:
advise on machine maintenance, plan manufacturing processes
Salary range:
Date of expiry:

About company

Apollo Tyres Ltd, with its corporate headquarters in Gurgaon, India, is in the business of manufacture and sale of tyres since its inception in 1972. Over the years, the company has grown manifold, establishing its footprint across the globe. The company has manufacturing presence in Asia and Europe, and exports to over 118 countries. Powered by its key brands — Apollo and Vredestein, the… Find out more