Partner sites:EURES

Karbantartó (Tatabánya)

by:  RB Tatabánya Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Karbantartó

Főbb feladatok:

  • Termelőgépek és kiszolgáló berendezések mechanikai / villamos karbantartási feladatainak ellátása, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, hibaelhárítás

Elvárások:

  • Gépész technikusi, mechanikai vagy egyéb ipari mechanikai végzettség / Villanyszerelői – ipari elektronikai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Gyakorlati ismeretek mechanika, pneumatika / vezérléstechnika, szenzorika területen (PLC kezelői ismeret előny)
  • 2 szakos, 12 órás munkarend vállalása
  • Terhelhetőség és alkalmazkodó készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Angol nyelv ismerete előny

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Nettó 25.000Ft Cafeteria / hó
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kedvezményes részvényvásárlási opció
  • Ingyenes céges buszjáratok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

E-mail: toborzas@rb.com

Reckitt Benckiser Tatabánya Tatabánya Kft.

2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.

Tel: +36 34 513 770

This job has expired

Jobs that may interest you

Csiszoló

Offered by:  Siemens Zrt.
Workplace: Hungary
A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében. A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia-... Read more
EOJD