Job offer description

Ausztriai péküzembe keresünk 3 fő karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatban résztvevő gépek, berendezések karbantartása és javítása
  • Csapágyak, a meghajtó alkatrészeinek cseréje
  • Hibák keresése az áramkörben
  • Egyszerű hegesztési feladatok ellátása vészhelyzeti javítás során, stb.

Elvárások:

  • Mechatronikai-/ gépésztechnikus, mezőgazdasági gépszerelő vagy hasonló végzettség
  • Releváns tapasztalat (gépészeti ismeretek)
  • Szakmai német nyelvtudás (min B1 vagy jobb)
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Villamossági ismeretek
  • Jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyenes német nyelvtanfolyam, átfogó képzések
  • Magyar bejelentés
  • Bér nettó: 2000-2200€ /hó (műszaktól és túlórától függően) +13. és 14. havi bér
  • Ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Wels, Felső- Ausztria

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • German
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Find out more