Job offer description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A karbantartási terület műszaki és gazdasági támogatása
  • Projektmunkák vezetése, műszaki specifikációk készítése, árajánlatok kérése
  • Részvétel a karbantartási alkatrész menedzsmentben
  • Részvétel a karbantartási tervek módosításában
  • A tervezett karbantartási feladatok támogatása
  • Fluid management támogatása, adaptálása
  • Egyéb műszaki támogatás, projektvezetői feladatok a karbantartást érintő területeken

Mi különböztet meg másoktól?

  • Folyamatban lévő vagy frissen befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudás
  • Stabil felhasználói MS Office ismeretek
  • Kommunikációs affinitás
  • Jó íráskészség
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Kreativitás

Mit érdemes még tudnod?

  • Heti 24 - 40 órás rugalmas munkavégzés
  • Határozott idejű gyakornoki szerződés
  • Gyakornoki juttatási csomag + cafeteria
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony nem elvárás

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Keeping the world moving forward We create technologies that take society further. How? Through electrification, digitalization and automation. We’re changing the cities you live in, the places you work, the energy that powers your home, and the way the products you love are manufactured. We’re making a difference to the world we live in every day. We’ve reduced congestion in… Find out more