Job offer description

KARBANTARTÓ-TECHNIKUS SK Battery Hungary Kft.

Helyszín: Komáromi Ipari Park

 várható kezdés: folyamatosan ill. a jövő évi bővítési ütemtervek alapján

tervezett munkarend: több műszakos/megszakítás nélküli munkarend

jellemző munkakörülmények: nagy tisztaságú, állandó hőmérsékletű üzemegységek

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, és EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdi meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint harmincéves sikerét.

A termelési folyamatok támogatására és a karbantartási feladatok elvégzésére keressük csapatunkba a karbantartó/technikus kollégákat több üzemegységhez/folyamathoz az alábbi főbb feladatokkal:

FELADATOK:

  • (automata, vezérelt) gyártósori gépek karbantartása, szükség szerinti beavatkozások
  • pneumatikus, mechanikus, elektromos karbantartások elvégzése
  • önálló hibakeresés és hibaelhárítás; termelési folyamat támogatása/biztosítása
  • tervszerű ellenőrző és karbantartó tevékenység elvégzése valamint
  • az operátorok/gépkezelők munkájának szakszerű támogatása (betanulás; gépkezelés segítése)

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú műszaki végzettség (finommechanikai/mechatronikai, villanyszerelő/műszaki technikus)
  • automata/pneumatikus/vezérelt gépek karbantartásában szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • mechatronikai, PLC gyakorlati ismeretek
  • nagyfokú rugalmasság, magabiztosság, felelősségtudat
  • előny angol nyelvtudás, termelő üzemi tapasztalat

 Amit nyújtunk:

  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem, bónuszrendszer és változatos béren kívüli juttatások
  • Nyitott vállalati kultúra, ahol bármilyen ötlet valóra válhat
  • Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak elindításában

Készen állsz egy zöld mezős kihívásra? Jelentkezz MAGYAR vagy ANGOL nyelvű önéletrajz feltöltésével!

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Fair
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

SK Battery Hungary is being built on a 430,000 square-meter plant in Komárom, a city spreading in Komárom-Esztergom county about 110 km northwest of Budapest. We plan to start production in early 2020, and ultimately expect to supply 7.5 GWh of cells annually, enough to serve 250,000 cars. The lithium batteries to be produced in our new plant will be third-generation EV batteries, which give an… Find out more