Job offer description

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

OBOWIĄZKI:

  • Samodzielna obsługa pracowników w obszarze kadrowo-płacowym
  • Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń i zasiłków
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków
  • Współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość programu Comarch OPTIMA
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, PDOF, ubezpieczeń społecznych
  • Mile widziana znajomość przepisów związanych z oddelegowaniem do pracy za granicą
  • Dobra znajomość Pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność i rzetelność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym
  • Możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Dodatkowe benefity (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, karta multisport)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny. http://projektancikariery.pl/oferta-pracy-aplikacja/?oferta=3855

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji:

tel. +48 664 303 029 lub e-mail: rekrutacje@projektancikariery.pl

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Date of expiry:
Link for more information:

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją… Find out more