Partner sites:EURES

Junior Teljeskörű könyvelő

by:  Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Partnerünkhöz, Magyarország egyik elgnagyobb médiavállalatának pénzügyi csapatába keresünk junior teljeskörű könyvelőt.

Feladatok:

  • Szállító-vevő számlák könyvelése, adminisztrációja
  • Hitelkártya forgalmak könyvelése
  • Banki utalások indítása
  • Főkönyvi könyvelések, ellenőrzések
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, vevőkkel
  • Statisztikai adatok szolgáltatása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció nem szükséges
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat köynvelés területén
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazása
  • Kiemelkedő precizitás, terhelhetőség
  • Megbízhatóság és elkötelezettség a szakma iránt
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés, hibákat feltáró látásmód

This job has expired

Jobs that may interest you

Junior Finance Career

Offered by:  Randstad
Workplace: Hungary
JELENTKEZÉS Nemrég fejezted be felsőfokú tanulmányaidat, de még nem tudod, hogy milyen irányba indítsd el a karriered? Mi segítünk! Multinacionális megbízónk számára keresünk dinamikus jelölteket, gazdasági érdeklődéssel. Mit nyújt neked ez a pozíció? - beleláthatsz egy multinacionális cég pénzügyi folyamataiba - a rotációs rendszernek köszönhetően megismerheted egy nagyvállalat belső működését - napi szinten használhatod angol nyelvtudásod - fejlesztheted professzionális kommunikációs... Read more

General Accounting Analyst

CLICK HERE TO APPLY THROUGH OUR WEBSITE. Organisation/Department: Our Client established the European Business Support Center in Budapest in 2004. It has since become an indispensable service provider for its affiliates in Europe, Africa and the Middle East. As an employer, in exchange for commitment, integrity, innovation and passion, they provide work that is challenging and rewarding. Job desription: The... Read more