Job offer description

A Profigram Kft. ipari folyamatirányítással és automatizálással foglalkozó mérnöki tervező és kivitelező csapat, kiváló referenciákkal világszerte.

Feladatok:

A megvalósítandó rendszer célja, hogy több féle eszköz szenzorait felhasználva biológiai adatokat (pl. pulzus) gyűjtsünk egy tesztfeladat megvalósítása közben a vizsgált személyről. A teszt eredményei és a mért adatok összerendelésre kerülnek és későbbi szakértői kiértékelést lehetővé tevő felületen kell megjeleníteni. Megvalósítandó az adatok gyűjtése, tárolása, feldolgozása, kiértékelése, megjelenítése. Ehhez keresünk projekt jellegű munkára (kb. 3-6 hónap) tapasztalt JavaScript fejlesztőt.

Amit elvárunk:

  • JavaScript (ES5,6, esetleg 7) alapos ismerete
  • FullStack webapplikációk tervezése és fejlesztésében szerzett több éves releváns tapasztalat
  • NodeJs alapú webszerver fejlesztési ismeretek
  • expressJs , middleware-ek készítése
  • MongoDB, MsSQL használta
  • Cordova alapú fejlesztésben tapasztalat
  • Frontend fejlesztési ismertek (HTML5, CSS3, jQuery)
  • Szoftvertervezésben jártasság (UP, UML dokumentálás és Agilis módszertanok)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (git TFS alatt)
  • Csapatmunka orientáltság
  • Junior fejlesztőmérnökök irányítása és mentorálás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • XI. kerületi munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • fiatal csapat, jó hangulat

Amennyiben tetszettek a fentiek és szívesen csatlakoznál hozzánk, fényképes önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel (nettó fizetési igény megjelölésével) itt tudsz jelentkezni: hr@profigram.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cégünk 1998 óta kínál teljes körű megoldásokat az ipari irányítástechnika, automatizálás széles spektrumában. Megalakulásunk óta az erőművektől, a gyógyszergyártáson és a szibériai olajszivattyú állomásokon át gyártósorok több szintű irányításáig, sok komoly feladatot oldottunk meg. A Profgram Irányítástechnikai Kft. 1998 óta tevékenykedik, elsősorban a magyar és az… Find out more