Job offer description

#JAVA#WEB# ASP.NET MVC# Microsoft .NET framework…Ez mind érdekel?

Jelentkezz JAVA FEJLESZTŐ GYAKORNOK pozíciónkra és azzal foglalkozhatsz, amit szeretsz!

  • egy dinamikus és fiatalos csapat része szeretnél lenni
  • kellően kreatív vagy és követed a legújabb szakmai trendeket
  • önállóan és projekt csapatban is képes vagy minőségi munkára
  • gördülékenyen és meggyőzően tudsz kommunikálni
  • gyorsan tanulsz és szeretnél együtt nőni vállalatunkkal
  • rendelkezel releváns szakirányú végzettséggel

Ha téged választunk, a következő feladatokra számíthatsz:

  • Belső rendszer megismerése, fejlesztése, és paraméterezése
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Fejlesztői csapat tagjainak támogatása
  • Alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése, automata tesztek írása
  • Együttműködés a fejlesztőkkel, tesztelőkkel, menedzserekkel
  • Belső használatú applikációk fejlesztése
  • Teszt automatizációs keretrendszer fejlesztése
  • Clean Code elvek követése
  • Az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése

Elvárásaink:

  • JAVA programozási nyelv / JEE ismerete vagy más OOP és C# szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Microsoft .NET framework alapok ismerete Web fejlesztési alapok ismerete ASP.NET MVC alapok ismerete Javascript alapok ismerete <br>
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Igényes munka, pontosság és magas fokú precizitás
  • Problémakezelő-készség, stressztűrő képesség
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Várjuk a jelentkezésed, ha

  • kreatívnak tartod magad és igazi csapatjátékosnak
  • stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz
  • fontos számodra a folyamatos fejlődés, tanulás
  • hosszú távra keresel munkát - mert mi hosszú távra tervezünk

​Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük juttasd el önéletrajzod a következő címre:

karrier@unitedcallcenters.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A United Call Centers minőségi szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein, valamint magas színvonalon biztosít minden ehhez szükséges humán és tárgyi erőforrást. At United Call Centers we provide quality services to our clients in the area of customer service, customer relation… Find out more