Obecnie w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rozbudowujemy zespoły w Krakowie. Zostań naszym pracownikiem jako:

Programista Java

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku będzie obejmowała tworzenie i rozwijanie oprogramowania realizującego globalne usługi w technologi aplikacji internetowych i desktopowych oraz powiązanych z nimi aplikacji mobilnych. Poszukujemy osób do projektów budowania aplikacji klasy Enterprise z wykorzystaniem wielu nowinek.

W zależności od posiadanych kompetencji pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • Projektowanie, implementację oraz testowanie nowych komponentów, modułów i aplikacji
  • Przekładnie na język techniczny wymagań biznesowych
  • Usuwanie błędów w istniejącym oprogramowaniu
  • Testowanie aplikacji na poziomie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Analizę kodu oraz optymalizację istniejących aplikacji

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka Java
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Spring
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem java FX
  • Znajomości baz danych (Postgresql, mongoDB)
  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji
  • Umiejetności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:

  • TDD
  • AngularJS
  • Java Script, Type Script
  • ORM (Hibernate)
  • Java 8
  • programowania na platformę Android i/lub iOS

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Pracę w zespole z wykorzystaniem Kanban i/lub Scrum
  • „Własność kodu” - każdy zespół odpowiada kompleksowo za dostarczenie gotowej aplikacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • współfinansowanie Karty Multisport

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na maila rekrutacjakrakow@interia.pl z dopiskiem: "Programista Java".

Prosimy o umieszczenie na aplikacji aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Polish
  • Basic
Required skills:
Java (computer programming), develop software prototype

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie na zasadzie outsourcingu IT. Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń,… Find out more