Job offer description

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, foto un video pakalpojumus dizaineriem un uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 300 tūkstoši klientu visā pasaulē.

Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1800 cilvēku komandu un izpildījuši 30 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo “vienradzi” jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.

Printful turpina strauji augt, tāpēc aicinām mūsu prasmīgajai komandai pievienoties jaunāko grāmatvedi.

Darbs Printful ir dinamisks un aizraujošs. Mūsu komanda vienmēr ir gatava mācīties un pieņemt jaunus izaicinājumus. Arī tev būs iespēja strādāt motivējošā, mūsdienīgā vidē, kurā pieejami plaši resursi profesionālās un personīgās izaugsmes veicināšanai.

Tavi pienākumi:

  • pārbaudīt ienākošos rēķinus un reģistrēt tos mūsu sistēmā
  • iegrāmatot piegādātāju un banku dokumentus
  • piedalīties inventarizācijās
  • asistēt dažādos grāmatvedības uzdevumos

Zemāk vari iepazīties ar formālajām prasībām, tomēr svarīgākais ir, ka esi atbildīgs(-a), tev piemīt analītiska domāšana un vēlme mācīties. Mums ir starptautiska komanda, tāpēc mūsu grāmatvežiem jābūt arī labām angļu valodas zināšanām.

No tevis sagaidām:

  • augstāko vai nepabeigtu augstāko izglītību grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā (vai grāmatvedības kursu sertifikātu)
  • prasmes darbā ar MS Excel
  • iniciatīvu, vērīgumu un precizitāti

Pieredze darbā ar grāmatvedības programmām, kreditoriem vai kreditoru parādu uzskaiti tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu 850–1000 eiro bruto atkarībā no darba pieredzes, izglītības un prasmēm
  • darbam nepieciešamo aprīkojumu
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • darbu mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Rīgā
  • iespēju katru gadu mēnesi strādāt ārzemēs
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 250 produktiem
  • profesionālo izaugsmi (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais(-ā) kandidāts(-e) šim amatam!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Printful is an on-demand printing and fulfillment company that helps people turn their ideas into brands and products. We fulfill and ship custom clothing, accessories, and home & living items for online businesses. Since its founding in 2013, Printful has scaled to a vast team of experts across fulfillment centers worldwide and has become the first company with Latvian roots to reach unicorn… Find out more