Job offer description

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk Szolgáltatás menedzser pozícióba.

Feladatok:

  • IT szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentációk teljes körű menedzsmentje,
  • a munkafolyamatok tesztjének, implementációinak és migrációjának támogatása,
  • szolgáltatási folyamatok időkereteinek és a költségvetésének betartása,
  • szolgáltatások életciklus menedzsmentje és a különböző szolgáltatások közötti kapcsolatok megértése,
  • IT specifikációk készítése, a szükséges belső és külső erőforrások koordinációja.

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • 2-3 év tapasztalat Service Delivery Management területen,
  • átfogó IT ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • csapat- és önálló munkára való képesség,
  • logikus gondolkodás, rendszerszemlélet,
  • tárgyalási szintű német és középfokú angol nyelvismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség (belső tréningek, képzések),
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • German
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Find out more