Partner sites:EURES

IT SECURITY SPECIALISTA - Komárom

by:  SK Battery Hungary Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

 IT Security specialista -SK Battery Hungary Kft.

Helyszín: Komáromi Ipari Park

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez.

Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, és Magyarországon két helyszínen is jelen van. EV-akkumulátorgyárunk a Komáromi Ipari Parkban működik.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint harmincéves sikerét.

Feladatok:

  • A munkahelyi általános technikai biztonság megteremtése és működtetése
  • A biztonsági irányítási rendszer (CCTV, jármű-hozzáférés, belépési / kilépési menedzsment stb.) létrehozásával és működtetésével kapcsolatos feladatok
  • A biztonság javítása és a VOC fogadása
  • A PSIM rendszer kiépítése és üzemeltetése
  • A munkahelyi (technikai) biztonság és a folyamatbiztonsági szabályok létrehozása és kiépítése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • vonatkozó IT rendszerek üzemeltetésében min 3 éves tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem, bónuszrendszer és változatos béren kívüli juttatások
  • Nyitott vállalati kultúra, ahol bármilyen ötlet valóra válhat
  • Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak elindításában

Készen állsz egy új kihívásra? Jelentkezz most ANGOL/MAGYAR nyelvű CV feltöltésével!

This job has expired

Jobs that may interest you

IT Business Analyst

Offered by:  Trenkwalder
Workplace: Hungary
Céginformáció Hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató partnerünk várja dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatukba IT Üzleti Elemző pozícióba új munkatársukat. Feladatok IT projekteken belül technológiai elemzési feladatok elvégzése, rendszerintegráció Ügyféligények megértése, definiálása, IT implementáció kidolgozása IT megoldások bevezetésének támogatása Rendszerleírás, specifikáció és erőforrásterv készítése Beszállítói technológiai, szakmai egyeztetés Ajánlat szakmai tartalmának kidolgozása Egyeztetés igénylő területekkel, szakterületekkel és beszállítókkal,... Read more
EOJD