Job offer description

ÁLLÁSAJÁNLAT

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat:

Ipari automatizáló mérnök (villamosmérnök)

Feladatok

  • Meglévő kapcsolási rajzok naprakészen tartása, adatbázis kiépítése
  • Szoftveres/hardveres backup biztosítása a gépekhez
  • Selejtanalízisek alapján kameraprogram fejlesztése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Változásmenedzsment, keresztfunkcionális csapatban működés
  • Remote control folyamatok elvégzése a külföldi gépgyártó partnerekkel
  • Elektromos gépekkel kapcsolatos fejlesztési projektek koordinálása (tervezés és megvalósítás)
  • Évente 1-2 alkalommal külföldi gépátvételekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség ipari automatizációs szakirányon
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • PLC programozásban (Siemens-Step7, Omron) szerzett tapasztalat
  • HMI programozás ismerete
  • Kameraprogramozás (Omron, Cognex) ismerete,
  • keresztfunkcionális csapatokban működés készsége

Amit nyújtani tudunk

  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Lehetőség a fejlődésre, előrelépésre
  • Versenyképes bérezés kiterjedt juttatási csomaggal
  • Támogató, befogadó vállalati kultúra
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

With more than 58,000 employees in 64 countries, B. Braun is one of the world's leading providers and manufacturers of healthcare solutions today. In Hungary, B. Braun is represented by three companies: B. Braun Medical Ltd. which develops and manufactures medical devices, B. Braun Trading Ltd. which markets more than 5,000 products, and B. Braun Avitum Hungary cPlc. which operates a countrywide… Find out more