Job offer description

Úgy érzed, jelenlegi állásod mókuskeréknek bizonyul és egyre terhesebbé válik? Gyere hozzánk, jelentkezz ingatlanértékesítőnek a szombathelyi Openhouse ingatlanirodába! Amit kínálunk: kimagasló jövedelemszerzési lehetőség,(akár 500.000 Ft nettó havi jövedelem), szabad időbeosztás, előrelépési lehetőség!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Szombathelyen működő ingatlanirodánkba várjuk mindazok jelentkezését, akik az ingatlanértékesítői pályán szeretnének érvényesülni, akik helyt tudnak állni a megerősödött piaci körülmények között.

Feladatok:

-ingatlanok felkutatása

-kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel

-értékesítési feladatok lebonyolítása

-adminisztrációs tevékenység

-tárgyalások lebonyolítása

Előnyök:

-értékesítői tapasztalat

Amit nyújtunk:

-alapképzés, majd folyamatos szakmai továbbképzések

-előrelépési lehetőség

-a tanulási időszakban mentori támogatás

-professzionális irodai megjelenés

-jogi és hitelügyintézői háttér

-teljes körű marketing támogatás

-kiváló csapat, jó hangulat, segítőkész háttér biztosítása

Fényképpel ellátott önéletrajzokat a következő email címre várjuk: agnes.neisz@oh.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Ingatlanközvetítéssel foglalkozunk Find out more