Job offer description

Partnerünk, egy gyógyszerészeti- és orvosi adatbázisok fejlesztésével foglalkozó egészségügyi vállalkozás budapesti csapatába Informatikus kollégát keresünk részmunkaidőben történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • orvos-informatika területen egyedülálló projektekhez kapcsolódó fejlesztési feladatokban való részvétel,
  • adatbázis üzemeltetésének és karbantartásának támogatása,
  • senior kollégák munkájának támogatása,
  • dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (akár harmad-/negyedéves diákok, akár friss diplomás fiatalok jelentkezést is örömmel fogadjuk),
  • adatbázis és SQL alapismeretek,
  • erős MS Office felhasználói ismeretek, főleg MS-Access,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • logikus gondolkodás.

Előny:

  • egészségügyi informatikai érdeklődés,
  • jártasság adatbázis-kezelésben (MySQL,Firebird),
  • programozási ismeretek (VBA).

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Find out more