Job offer description

Galvenie pienākumi:

  • Klientu konsultēšana un atbalsts dažādos risinājumos, klientu prasību apstrāde, kļūdu analīze un problēmu novēršana;
  • Izmaiņu vadības ieviešana;
  • Prasību saskaņošana un visu aktivitāšu koordinēšana ar klientu;
  • Prasību un ieviešanas koncepcijas izveide, rokasgrāmatu un dokumentācijas izstrāde;
  • Atbalsta sniegšana klientiem pastāvīgā procesu uzlabošanā;
  • Biznesa prasību analīze (piemēram, funkcionālās un tehniskās prasības, informācijas nepieciešamība, biznesa procesi);
  • Funkcionālā testēšana no biznesa funkcionālās vides perspektīvas.

Prasības:

  • Vismaz 2 gadu pieredze darbā ar SAP sistēmu;
  • Pieredze vismaz 1 pilna cikla projekta īstenošanā;
  • Labas komunikācijas un darba organizēšanas prasmes, uz klientu orientēta attieksme;
  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • Spēja ātri un kvalitatīvi paveikt darbu ierobežotā laika termiņā;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Vērtīgus darbinieku ieguvumus: izcila biroja atrašanās vieta un modernas telpas, veselības un zobārsta apdrošināšanas polise, darbinieku bērnu zona biroja telpās, apmācību iespējas, papildus atvaļinājuma dienas, regulāri komandas saliedēšanas pasākumi, iespēja strādāt no mājām, elastīgas darba stundas, kā arī citi ieguvumi balstoties uz uzņēmuma iekšējo politiku;
  • Izaugsmes iespējas Arvato Systems grupas ietvaros;
  • Iespēju strādāt pozitīvā un uz savstarpējo uzticību vērstā vidē;
  • Draudzīgu, internacionālu, uz sadarbību vērstu kolektīvu.

Kontaktinformācija:e-pasts cv.lv@bertelsmann.de

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Izglītības joma: Dabas zinātnes, matemātika un informācijas tehnoloģijas

Valodu zināšanas: Angļu (C1)

Alga bruto: 1400 - 3500 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 210922-55

Uzņēmums: SIA Arvato Systems Latvia

Darba vietas adrese: LATVIJA, Zaļā iela 1, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.12.2021

Darba sākšanas datums: 22.09.2021

Pieteikto vietu skaits: 5

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more