Job offer description

Akciju sabiedrība "EMERGN"

Automatizācijas testēšanas inženieris

DARBA PIENĀKUMI:

  • Sadarboties ar globāli izplatīto izstrādes komandu un spēlēt nozīmīgu lomu testa komplektu izveidē un uzturēšanā;
  • Sniegt tehnisko atbalstu un piedalīties jaunu risinājumu izstrādē, ievērojot Agile un Scrum paraugpraksi;
  • Veikt manuālo testēšanu, kā arī, ja nepieciešams, automātisko testēšanu
  • Piedalīties sprinta plānošanas sanāksmēs - apkopot informāciju par prasībām un tulkot funkcionālo dokumentāciju testa komplektos.

PRASĪBAS KANDIDĀTAM:

  • Spēcīgas analītiskās prasmes, pievēršot uzmanību detaļām;
  • Zināšanas par black-box   testa projektēšanas pamatmetodēm;
  • Pieredze ar tādu versiju kontroles sistēmām kā Git, Subversion;
  • Zināšanas par SQL un Relational Databases;
  • Pieredze ar tīmekļa automatizētu testēšanu, izmantojot ietvarus un rīkus, piemēram, Selenium Webdriver, Cucumber;
  • REST API testēšanas pieredze;
  • Pamata izstrādātāja prasmes, izmantojot vienu no šīm valodām, piemēram, JavaScript, TypeScript (vēlams), Java, .NET, C #;
  • Labas komunikācijas prasmes angļu un latviešu valodā.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • aizraujošu darbu starptautiskā uzņēmumā, izmantojot modernās tehnoloģijas
  • draudzīgus un profesionālus kolēģus
  • darbinieku bonusu programmu

Kontaktinformācija: e-pasts Careers@emergn.com

Alga (bruto): no 1890 līdz 3139 EUR, Laika darba alga

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more