Infolinia energetyczna | EURES - European Job Days

Infolinia energetyczna

by:  Work Service

The job offer is available for the following event:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie dla naszego klienta szukamy osób na stanowisko:  Opiekun Klienta ( infolinia energetyczna )

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

• Profesjonalna obsługa Klientów – telefoniczna i mailowa – tylko infolinia przychodząca
• Udzielanie informacji odnośnie umowy, płatności, dostępnych produktów
• Przyjmowanie zgłoszeń Klientów
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Czego oczekujemy:

• Wykształcenia min. średniego
• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
• Komunikatywności oraz dobrej dykcji
• Chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży

Oferujemy:

• Kompleksowe szkolenie wstępne przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy
• Wsparcie Opiekuna oraz zespołu, na który zawsze możesz liczyć, przez cały okres zatrudnienia
• Umowę o pracę po okresie próbnym
• Pracę od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 07:00-19:00-bez zmian nocnych i weekendów
• Jasną i realną ścieżkę kariery
• Stawkę godzinową 15zł brutto/h
• Atrakcyjne premie miesięczne, frekwencyjne, uznaniowe
• Możliwość udziału w konkursach z licznymi nagrodami
• Dogodną i ciekawą lokalizację miejsca pracy w centrum Łodzi
• Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia
• Możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych,
• Opiekę medyczną w atrakcyjnych pakietach
• Możliwość dołączenia do użytkowników kart MultiSport

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jobs that may interest you

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Offered by:  Work Service
Workplace: Poland
Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego stanowiska? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie pracę! Zostań konsultantem infolinii przychodzącej Orange - jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców... Read more