Job offer description

 Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Fontos számára a folyamatos fejlődés lehetősége?  Jelentkezzen hozzánk! Elektronikai vállalatunk keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA

Feladatkörök:

Szellemi és fizikai munkaerő toborzása és kiválasztása

A HR adminisztrációs feladatok elvégzése (be-és kiléptetési dokumentációk)

 Munkaköri leírások fejlesztése

Bérszámfejtés támogatása

Rendszeres meetingek szervezése a line managerrel, fejlesztési tervek kidolgozásaAz alkalmazottak problémáinak kezelése

A munkavállalók visszajelzéseinek összegyűjtése ez alapján a fejlesztési terv kidolgozása

Képviselje a céget az állásbörzéken és tartson kapcsolatot az egyetemekkel

A céges arculaton dolgozzon a HR Business Parterrel, a belső kommunikációval és a marketinggel együtt

Budapesti irodai munkatársaink rendszeres támogatása

Elvárások:

Felsőfokú végzettség

3 éves releváns tapasztalat HR Generalista pozícióban

Aktív középfokú angol nyelvtudás

Magas szintű MS Office (Excel) ismeretek

Friss szakmai személet, kreatív gondolkodásmód

Szükséges kompetenciák:

Hatékony kommunikáció készség szóban és írásban egyaránt

Ügyfél- és szolgáltatásorientált hozzáállás

Magabiztos, szorgalmas, pozitív munkahelyi attitűd

B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more