Job offer description

Hiteloperációs munkatárs – back office

több területre, az alábbi jellemző feladatokkal

Általános feladatok:

  • Ügyfél, és a hitel ügylethez kapcsolódó egyéb szereplők hitelkérelemhez szükséges alapadatainak, dokumentumainak ellenőrzése, verifikációja

  • Döntést követően a szerződéskötési feladatok elvégzése, feltételek ellenőrzése

  • Folyósítási feltételek meglétének ellenőrzése, folyósítási feladatok elvégzése

  • A területen végzendő monitoring feladatok támogatása

  • A különböző csatornákon beérkező panaszok/észrevételek kivizsgálása, megválaszolása, és ezek dokumentálása

  • Kapcsolattartás a fiókokkal és társosztályokkal

  • A szakmai változások folyamatos nyomon követése

  • A vonatkozó szabályzatok naprakész ismerete és betartása

  • A személyes célkitűzésben meghatározott feladatok elvégzése, azokban szereplő mennyiségi és minőségi elvárásoknak való megfelelés

Szükséges személyiség jegyek:

  • Döntési- és problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság

  • Monotonitástűrés, nagy munkabírás

  • Gyorsaság, pontosság, precizitás

  • Együttműködési készség csoportban

  • Piaci színvonalú alapbér

  • Szemüveg támogatás

  • Munkábajárási támogatás (15 Ft/km vagy a bérleted 86%-nak térítése)

  • Csoportos életbiztosítás

  • Kedvezményes banki termékek

  • Gyermekek táboroztatásához támogatás

  • Iskolakezdési támogatás

  • Családi- és sportnap

Attachments
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Budapest Bank 1987-ben, a kétszintű bankrendszer kialakulásakor jött létre, az első három hazai kereskedelmi bank egyikeként. A pénzintézet több mint 30 éve működik Budapest Bank néven. A kilenc magyarországi nagybank egyikeként, mintegy 100 bankfiókból álló országos hálózattal teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt a lakosság és a vállalatok – ezen belül főként a kis- és… Find out more