Job offer description

Alkalmi munka előzetes időpont-egyeztetés alapján, alkalmi munkavállalói bejelentéssel.

Feladatok:

  • Felnőtt animáció szervezése, lebonyolítása

  • Sportprogramok szervezése, lebonyolítása

  • Részvétel show műsorokban, vetélkedőkben

  • Gyermekprogramok szervezése, lebonyolítása

Akkor jelentkezz hozzánk, ha:

  • Dolgoztál már animátor munkakörben, vagy még nem, de szeretnéd magad kipróbálni

  • Szereted a kihívásokat, nyitott vagy és nem félsz az újdonságoktól

  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni

  • Irányító szerepet tudsz vállalni

  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és konfliktus kezelő képességekkel rendelkezel

  • Türelmes vagy

  • Kiemelkedő felelősségtudatú, határozott, érett személyiségnek tartod magad

  • Legalább egy idegen nyelven stabil a nyelvtudásod (angol vagy német)

Nem feltétel, de előnyt jelent ha:

  • Pedagógiai, pszichológai ismeretekkel rendelkezel tanulmányaidból adódóan

  • Sport képzettséget szereztél

  • Gólyatáborban voltál már szervező vagy mentor

  • Van hasonló jellegű tapasztalatod

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény és a munkakör megjelölésével a hr@velencespa.com e-mail címre!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Szállodánk a Velencei-tó gyermek- és családbarát wellness szállodája. A legkisebb vendégekre és szüleikre is gondolunk, hogy pihenésük laza és önfeledt lehessen. Find out more