Job offer description

Mosonszolnok, BOS – Összeszerelő operátor
A BOS Automotive Products Magyarország Bt. Győr-Moson-Sopron megye egyik legdinamikusabban fejlődő autóipari cége. Fő tevékenységi köre autókba különböző beltéri alkatrészek (napfényvédő roló, csomagtér háló, stb.) és napfénytetők, panorámatetők gyártása.
Munkavégzés helye: 9245 Mosonszolnok, Szabadság út 33. / 9173 Győrladamér, Wilhelm Baumeister u 1.
Műszakrend: 3 műszak,
Szerződés: Határozatlan idős, 3 hónap próbaidővel
Feladatok: Alkatrészek összeszerelése, könnyű fizikai állómunka
Feltétel: 8. ált. iskolai végzettség, sikeres teszt, sikeres interjú
Utazás: Ingyenes céges buszjáratokkal, vagy 100%-os útiköltség térítéssel (amennyiben az adott településről nincs céges busz)
Szállás: Távoli lakhellyel rendelkezők számára ingyenes munkásszállás biztosított
Kiválasztás menete: Hétfői napokon, ott a cég bemutatása után ismertetik a feladatokat, majd egy rövid írásbeli tesztet kell elvégezni, végül rövid személyes interjúval záródik a program
Termelésbe kerülés feltétele: Munkaviszony első két napján oktatáson való részvétel, melynek anyagából sikeres vizsgát kell tenni
Feladatok:
 alkatrészek összeszerelése
 munkautasítások betartása
Elvárások/Kizáró tényezők:
 8 általános iskolai végzettség
 sikeres teszt
 egészségügyi alkalmasság
 erkölcsi bizonyítvány

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fair
Salary range:
Date of expiry:

About company

This company tries to find workforce for companies and factories. We try to help for the people to find a the most suitable job. Find out more