Job offer description

Munkatársakat keresünk alábbi, többműszakos munkakörökbe:

MOTORTEKERCSELŐ, PONTHEGESZTŐ, ÖNTVÉNYTISZTÍTÓ

Amit kínálunk:

  • Tervezhető, határidőben történő, pontos bérkifizetés
  • Versenyképes alap órabér + teljesítményprémium
  • Túlórapótlék, műszakpótlék, jelentős béren kívüli juttatások
  • 13. havi bérkifizetés
  • Céges buszjárat
  • Korszerű, tiszta környezet

Kiválasztási nap minden szerdán 10 órakor a cég telephelyén!

8700 Marcali, Ziehl-Abegg utca 1-2.

+36-85-509-136

www.ziehl-abegg.hu

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A ZIEHL-ABEGG Motor-és Ventillátorgyártó Kft-t 1994. december 20-án alapította Marcaliban az akkori tulajdonos, a német ZIEHL-ABEGG GmbH & Co.Az 1910-ben alapított, jelenleg is döntően családi tulajdonban lévő német anyavállalat (ZIEHL-ABEGG SE) légtechnikai-hajtástechnikai berendezések, speciális elektromotorok, axiális-radiális ventilátorok és az ezekhez tartozó termékek gyártásával… Find out more