Job offer description

GYÁRTÓ MUNKATÁRSAT KERESÜNK A X. KERÜLETBE.

Állatgyógyászati termékeket gyártó partnerünk a United Pharma Kft. számára keresünk egy műszakos beosztásba gyártó munkatársat.

FELADATOK

  • Az United Pharma által gyártott ápolószerek, takarmány-kiegészítők és gyógyszerek gyártásához/kiszereléséhez szükséges előkészületekben való részvétel. ( pl. flakon címkézés, doboz hajtogatás)
  • gyártások során a csoportvezető által megszabott feladatok elvégzése.
  • kiszerelések adagolása, ampullázás, gépi adagolás
  • az adagolás után a gyártótér rendberakása
  • komissiózás
  • anyagmozgatás ( a zsákok 12-25 kg-osak)

ELVÁRÁSOK

  • Erős fizikum és állóképesség

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

08:00-16:30

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

Első 3 hónap: Br.195.500 Ft/hó; utána Br. 210.600 Ft/hó

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest - X. kerület

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött névvel, és telefonszámmal. Vagy a megadott telefonszámon.

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company