Job offer description

Feladatok:

  • rövid és hosszú távú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével,
  • gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése,
  • visszacsatolás az ütemtervhez,
  • készletszintek figyelemmel kísérése, szükséges intézkedések meghatározása,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • riportok készítése,
  • folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban (napi használat),
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • logikus gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség,
  • kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete,
  • koreai nyelvtudás,
  • szakirányú végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
  • stabil, nemzetközi háttér.
Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Find out more