Job offer description

Feladatok:

  • Gyártóeszközök/ berendezések felügyelete
  • Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása

  • Közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában

  • Selejtcsökkentési / hatékonyság/ gép rendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása

  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése

  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása

  • A folyamatos fejlesztési tevékenységek, ill. a termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése

  • Projekt koordináció eseti jelleggel

Elvárásaink:

  • Mérnöki végzettség (gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnök)

  • Min. 1 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai, általános gépészeti ismeretek

  • Minőségügyi rendszerek ismerete

  • Robot/ pneumatika rendszerek ismerete

Előny:

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

  • Autóipari szabványok ismerete

  • Szerszám/ gépkonstrukciós ismeretek

  • PLC ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Utiköltség támogatás
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Sportolási támogatás