Job offer description

Főbb feladatok:

  • Napi műszaki feladatok vezetése és szervezése az adott termelési egységen belül
  • A termelési eredmények figyelemmel kísérése, szükséges műszaki fejlesztések kezdeményezése
  • A géppark folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Termelési folyamatok fejlesztése és nyomonkövetése
  • Aktív részvétel a Lean tevékenységekben
  • Azonnali cselekvésekre irányuló lépések szervezése és vezetése a gép hasznos működési idejének növelésére (rendszeres karbantartás és leállások)
  • Termelékenység és kihasználtság fejlesztését célzó projektekben való részvétel
  • Műszaki támogatás nyújtása a termelési egység céljainak megvalósításához
  • A lehetséges műszaki fejlesztések folyamatos felderítése (ötletek, javaslatok megfogalmazása, aktív részvétel ezek megvalósításában)
  • A pótalkatrészek megfelelő kezeléséről és készletszintjéről való gondoskodás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol társalgási szintű nyelvtudás
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Széleskörű juttatások
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség
  • Tiszta és igényes munkakörnyezet
  • Skandináv vállalati kultúra
Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast egészségügyi termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémákkal élők hétköznapjait. Szorosan együttműködünk a segédeszközeinket használókkal, és olyan megoldásokat kínálunk, amelyek megfelelnek speciális igényeiknek. Vállalatunk 2017… Find out more