Partner sites:EURES

Gyártási minőségmérnök - Debrecen

by:  Vitesco Tecnologies Hungary Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Feladatok

- belső minőség nyomon követése, intézkedések definiálása és végrehajtásuk figyelemmel kísérése
- folyamatellenőrök munkájának koordinálása
- vevői reklamáció kezelésében történő részvétel, 8D riportok elkészítésében való aktív együttműködés
- folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- gyártó berendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása
- hibaanalízis és hibaok meghatározása
- naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
- minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel
- minőségügyi projektek vezetése
- vevői látogatások/auditok támogatása

Elvárások

- felsőfokú műszaki végzettség
- 1-3 év quality területen szerzett tapasztalat
- automatizált gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- aktív középfokú angolnyelv-tudás
- kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
- önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
- mobilitásra való hajlandóság a betanulás időszakaban

Amit ajánlunk

- egy zöldmezős beruházás keretében épülő gyár kialakításában való részvétel a kezdetektől fogva
- versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- személyre szabott fejlődés és karrierpálya-modell
- nemzetközi környezetben történő munkavégzés, részvétel nemzetközi projektekben
- felelősségteljes és kihívást jelentő munka
- stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- rugalmas munkarend
- modern technológiák és termékek

This job has expired

Jobs that may interest you

Termelési területek kiszolgálása vontató targoncával és platformos vezetőállásos targoncával. Csomagolóanyag és komponens szállítás a gyártóterületekre, készáru átvétele és könyvelése. A rábízott szállítóeszköz, emelőgép üzemképes állapotáról folyamatosan tájékoztatja vezetőjét, szükséges javításokra, karbantartásokra javaslatot tesz. A szállított anyag, eszköz, minőségének szemmel tartása, probléma esetén a felettes értesítése. Közvetlen felettes által kiadott operatív feladatok végrehajtása A be- és kiraktározandó anyagok mennyiségi és anyagféleség... Read more
Eagle Industry Hungary Kft. 14 világmárka – folyamatos innováció – kiemelkedő miség. Az Eagle Industry Hungary Kft – az EKK cégcsoport tagjaként - a világ vezető autógyárainak szállít üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepeket és részegységeket. Munkatársainkkal nap mint nap a legismertebb autómárkák biztonságos üzemeléséhez járulunk hozzá: Termékeink által csökken a környezetet szennyező hatás, biztonságosabb és gazdaságosabb lesz az autózás. Kapacitásnövelés miatt... Read more
- Szükséges ellenőrző vizsgálatok elvégzése kapcsolódó tervek és vevői előírások, szabványok figyelembe vételével - A beérkező áruk szúrópróbaszerű ellenőrzése - Vevői reklamációk hibaok-elemzésében való részvétel - Ellenőrző felülvizsgálati jegyzőkönyv készítése és a minőségellenőrzési adatok dokumentálása - Folyamatoptimalizálás megvalósítása érdekében analízisek végzése és dokumentálása - Megbízható és gondos munkavégzés - Eltérések esetén a szállítóktól állásfoglalás bekérése - Intézkedés zárolt áru visszaszállításáról... Read more
- Vevői reklamációk kezelése a vevői portálokon, 8D formátumban - Kapcsolattartás a vevővel - Vevői reklamációkról a területek informálása, intézkedések bekérése - Visszajelzés a témákról a vevőnek Read more
- Mérőeszköz programozásának koordinálása / elvégzése - Mérőrendszer analízis - Sorozatmérések végzésének koordinálása / elvégzése pld. a gépképesség-vizsgálat keretein belül - Adatok értékelésének koordinálása / elvégzése (Q-DAS program segítségével, statisztikai értékelés - A mintaelemek, beépítő sablonok, széria elemek, beszállított alkatrészek dimenzionális mérésének koordinálása / elvégzése CAD rajzoló program adatai alapján - Szériahibák felmerülése esetén, a minél gyorsabb hibamegszü Read more
EOJD