Job offer description

Dizains un Druka, SIA

Stabils uzņēmums ar draudzīgu kolektīvu aicina pievienoties savā komandā DIZAINERI (Poligrāfijas dizains un maketēšana).

Prasības kandidātiem:

- Obligāta darba pieredze;

- Latviešu, krievu valodas zināšanas;

- Prasme strādāt patstāvīgi;

- Augsta atbildības sajūta un precizitāte;

- Prasme komunicēt ar klientiem un kolektīvu;

- Labas iemaņas darbā: Photoshop, Illustrator, Corel Draw un citām programmām.

Darba pienākumi:

- Dizaina izstrāde, maketēšana poligrāfijai;

- Failu sagatavošana drukai;

- Iespējams bilžu apstrāde;

- Savlaicīga un precīza darba izpilde;

- Sava darba organizēšana, plānošana, rezultātu analizēšana.

Piedāvājam:

- Stabilu pamatalgu;

- Sociālās garantijas;

- Interesantu, dinamisku darbu jaukā kolektīvā;

- Izaugsmes iespējas;

- Darbu Rīgas centrā;

- Vērtīgu darba pieredze.

Vairāk informācijas par uzņēmumu mūsu mājas lapās:

CV, motivācijas vēstuli un portfolio ar norādi DIZAINERIS sūtīt uz e-pastu:rt-kompanija@inbox.lv

PRASMES

Alga brutto: 850 - 1000 EUR

Algas izmaksas veids - Laika darba alga

Uzņēmums - DIZAINS UN DRUKA, SIA

Darba vietas adrese:LATVIJA, Lāčplēša iela 70, Rīga

Darba veids - Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze - Viena vesela slodze

Darbības joma - Pakalpojumi

Līgums - Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Mēs esam kreatīva un dinamiski progresējoša kompānija, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dizaina un drukas jomā. Augsta līmeņa pieredzējušu speciālistu komanda, ar prieku realizēs Jūsu ieceres un idejas. Ar mūsdienīgu iekārtu palīdzību, rekordīsā laikā, mēs izpildīsim jebkuras sarežģītības un apjoma pasūtījumus. Individuāla pieeja katram klientam, precizitāte un atbildības sajūta ir galvenie… Find out more