Job offer description

Darbo pobūdis

  • Automatikos įrenginių remonto darbų planavimas ir organizavimas;
  • Esamų technologinių procesų automatizavimas ir valdymas;
  • Gamybos procesų optimizavimas bei automatizavimas, diegiant naujas technologijas;
  • Operatyvus gedimų šalinimas ir nepertraukiamos gamybos užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (elektros / elektronikos / automatikos srityse);
  • Valdymo ir automatikos įrenginių schemų, įrenginių veikimo ir jų remonto išmanymas;
  • Techninės dokumentacijos supratimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis automatikos srityje (būtų privalumas);
  • Anglų kalbos žinios (būtų privalumas).

Mes jums siūlome

  • Nutolusiems nuo darbo vietos - kuro išlaidų kompensavimą arba apgyvendinimą (derybų klausimas);
  • Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą.
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:

About company

Esame viena didžiausių, inovatyviausių pieno produktų gamintojų šalyje, sėkmingai veikianti jau trečią dešimtmetį. Nuolat plečiame veiklos sritis, investuojame į naujas technologijas, geriname gaminių kokybę ir gausiname produktų asortimentą Lietuvos ir užsienio rinkoms. Išskirtinį dėmesį teikiame darbuotojų kompetencijų ugdymui, bendradarbiavimo komandoje skatinimui, nes mūsų sėkmė –… Find out more