Job offer description

SIA „Eiroplasts” - lielākais sadzīves ventilācijas piederumu ražotājs Baltijas valstīs

aicina darbā

GALVENO GRĀMATVEDI – FINANŠU VADĪTĀJU

Darba pienākumi:

•    nodrošināt grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR likumdošanas prasībām;

•    sagatavot gada pārskatu uzņēmuma vadībai un valsts institūcijām;

•    veikt budžeta izstrādi, izpildes kontroli un analīzi;

•    plānot finanšu līdzekļu plūsmu;

•    analizēt uzņēmuma saimniecisko darbību, iesniegt priekšlikumus rezultātu uzlabošanai;

•    veikt finanšu un ekonomikas uzskaites sistēmas attīstību;

•    pārstāvēt uzņēmumu valsts, finanšu un kontroles institūcijās.

Prasības kandidātam:

•    mērķtiecīga, uz rezultātu orientēta personība;

•    analītiskā domāšana, precizitāte, vēlme mācīties un apgūt jauno;

•    līdzvērtīga iepriekšēja darba pieredze;

•    augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai biznesa vadībā;

•    latviešu, angļu, krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

•    pastāvīgu darbu stabilā, mūsdienīgā ražošanas uzņēmumā;

•    iespēju realizēt savu potenciālu, iegūstot profesionālo izaugsmi;

•    atalgojumu no 2200.00 EUR pirms nodokļu nomaksas;

•    sociālās garantijas, kvalifikācijas celšanas atbalstu.

Atrodamies: Rīgā, Granīta iela 32 k-6.

Gaidām Jūsu CV pa e-pastu cv@europlast.lv ar norādi: „Galvenais grāmatvedis”.

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Aktuāla līdz: 21.11.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more