Géptelepítési és beüzemelési projektvezető Nyírbátor | EURES - European Job Days

Géptelepítési és beüzemelési projektvezető Nyírbátor

by:  MSK Hungary Gépgyártó Bt.

The job offer is available for the following event:

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: minimum 50%

Az Ön feladatai:

  • Gépgyártási projektek telepítési- és beüzemelési területének irányítása és teljeskörű felelősségvállalás a határidők, a minőségi előírások és költséghatékonyság betartásáért, Magyarországon és külföldön egyaránt
  • A telepítés és beüzemelés rajzoknak és instrukcióknak megfelelő koordinálása, a projekt-specifikus szerelőcsapat irányítása és állandó kapcsolattartás a vevőinkkel, projektmenedzsereinkkel és szükség esetén a külsős cégekkel egyaránt
  • Az összeszerelés és kommissziózás időben, szakszerű és gazdaságos módon történő végrehajtásának biztosítása, beleértve a berendezés vevőnek való átadását is
  • Belső és külső riportálás, valamint a telepítési területen történő teljes dokumentáció folyamatos biztosítása

Az Ön képesítése:

  • Befejezett mechatronikai mérnök, lakatos, ipari gépész vagy hasonló végzettség, lehetőleg államilag elismert technikusi továbbképzéssel vagy mesterfokozattal
  • Ideális esetben építési területvezetői, építési vezetői, vezető szerelői, csoportvezetői, szerelési vezetői vagy ezekkel egyenértékű pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Elkötelezett csapatjátékos, külföldi utazásokra való erős hajlandósággal
  • Magabiztos megjelenés a vevőkkel való kommunikációban, magas szintű kritikai gondolkodás, konfliktusmegoldó és döntéshozó képesség és megoldásorientált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség angol nyelven (német nyelv előnyt jelent)

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Kezdje a jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).