Job offer description

Feladatok:

  • Termelő gépek, üzemzavar elhárítása, javítása, felújítási feladatok ellátása
  • Tervezett karbantartási munkák elvégzése
  • A berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, növelése
  • Karbantartási tervek folyamatos átvizsgálása és a szükséges módosításokra javaslattétel
  • Gépátvételek, üzembe helyezések támogatása, hiányosságok feltárása
  • Kisebb gépépítési/gépfejlesztési projektekben való részvétel
  • Együttműködés a gépkezelőkkel, és kapcsolódó területekkel
  • Elemzések, kimutatásokban való aktív részvétel

Elvárások

  • Lehetőség szerint min. 5 év karbantartás területén, ipari tevékenységben szerzett tapasztalat (multinacionális környezetelőny)
  • Gépipari ismeretek
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Megelőző karbantartási rendszerek ismerete
  • Pneumatika, hidraulika és vezérléstechnikai ismeretek
  • SAP rendszer ismerete előnyt jelent
  • Jó problémamegoldó képesség, gyakorlatias hozzáállás, analitikus gondolkodás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Rugalmasság a munkaidő beosztásban

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag
  • Utazástámogatás (busz, vonat)
  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőség
  • High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • International workplace

Amit nyújtunk: Gyöngyöshalász

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Required skills:
inspect industrial equipment, advise on machine maintenance, plan manufacturing processes
Salary range:
Date of expiry:

About company

Apollo Tyres Ltd, with its corporate headquarters in Gurgaon, India, is in the business of manufacture and sale of tyres since its inception in 1972. Over the years, the company has grown manifold, establishing its footprint across the globe. The company has manufacturing presence in Asia and Europe, and exports to over 118 countries. Powered by its key brands — Apollo and Vredestein, the… Find out more