FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG od 12 lat jesteśmy przodującym pośrednictwem pracy w naszym regionie i od 2009 uznanym przez AZAV oraz DIN 9001:2008 a takze przez TÜV Nord ośrodkiem szkolenia i podnoszenia kwalifikacji.

W dziedzinie szkolenia i podnoszenia kwalifikacji posiadamy własne pomieszczenia i z własnymi ekspertami w poszczególnych dziedzinach jesteśmy w stanie nauczać i dokształcać.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy odpowiednich osób posiadających doświadczenie zawodowe zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: frezer.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe

• znajomość rysunku technicznego i podstawowego sprzętu pomiarowego

• doświadczenie w pracy na frezarkach konwencjonalnych i/lub CNC przy obróbce metali

• sprawność manualna

• prawo jazdy kategorii B [mile widziany własny samochód]

• motywacja do pracy na terenie Niemiec

Obowiązki:

• obsługa frezarki konwencjonalnej oraz CNC

Mile widziane:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą

• pracę na pełen etat

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość odpłatnego zakwaterowania

• możliwość podnoszenia kwalifikacji

• pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required

- Zatrudnienie i posrednictwo pracy - Szkolenia - Podnoszenie kwalifikacji pracownikow Find out more