Job offer description

Munkatársat keresünk fröccsöntő gépbeállító munkakörbe!

Főbb feladatok

  • a fröccsöntő gépek átszerelése ill. szakszerű beállítása, beleértve a termékeltávolító szervo robotok szakszerű beállítását is
  • a rendelésekhez az előírt alapanyagok és színezők bekeverése, előírás szerinti beszárítása és felhasználása

Munkakör betöltésének feltételei

  • műszaki vagy szakirányú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat fröccsöntő gépek beállításában
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • határozott, döntésképes személyiség
  • 3 műszakos munkarend vállalása (napi 8 óra)

Amit megbízónk kínál

  • versenyképes bérezés + cafeteria
  • kiszámítható, családbarát munkahely
  • tömegközlekedéssel és kocsival is jól megközelíthető
  • összetartás, jó hangulat és erős háttértámogatás minden dolgozónak
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • a fröccsöntő szerszámok karbantartásában való jártasság előnyt jelent
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… Find out more